• zesilovac1
  • zesilovac2
  • zesilovac3
  • zesilovac4
  • zesilovac5

Zesilovač 4x65W

Zesilovač třídy AB se čtyřmi symetrickými vstupy, výstupy jsou opatřeny zdvojenými pérovými svorkami. Na zadní straně jsou společně s konektory i dva ventilátory, jejichž spouštění je závislé na teplotě zařízení. Zesilovač má dva zdroje, každý zesilovac
z nich napájí nezávisle na sobě dva koncové stupně, jištěné trubičkovou pojistkou 630 mA, instalovanou ve spodní části zařízení. Zařízení je dále opatřeno vratnou tepelnou pojistkou, která zajistí automatické vypnutí při přehřátí. Přesto je nutné dbát na vhodné umístění zařízení a zajištění dostatečné cirkulace vzduchu.

Zařízení je vhodné pro ozvučení fitness center, restauračních zařízení, komerčních prostor nebo jako součást inteligentního domu/bytu. Barevné provedení vnějšího krytu je prováděno na zakázku v libovolných barvách.

 

Zesilovač 2x65W - Grey Brick

Zesilovač třídy AB se dvěma symetrickými vstupy, výstupy jsou opatřeny zdvojenými pérovými svorkami. Zesilovač má jeden zdroj, jištěný trubičkovou pojistkou 630 mA, instalovanou na zadní straně zařízení. Zařízení je dále opatřeno
vratnou tepelnou pojistkou, která zajistí automatické vypnutí při přehřátí. Přesto je nutné dbát na vhodné umístění zařízení a zajištění dostatečné cirkulace vzduchu.

Zařízení je vhodné pro ozvučení fitness center, restauračních zařízení, komerčních prostor nebo jako součást inteligentního domu/bytu. Je vhodné pro umístění do podhledů.