• prepinac1
  • prepinac2
  • prepinac3
  • prepinac4

Audio přepínač 4x4

switcher front

Křížový přepínač audio vstupů a výstupů (matice) s možností ovládání jednotlivých výstupů. K matici je možno připojit 4 zdroje stereo signálu a ovládat nezávisle na sobě 4 stereofonní zóny. Samotné ovládání je možné provádět pomocí softwarové aplikace po TCP/IP protokolu nebo hardwarovými tlačítky, vyvedenými v konkrétním místě pro ovládání dané zóny.

Konfigurace produktu se liší dle jeho konkrétní aplikace.

Zařízení je vhodné pro ozvučení fitness center, restauračních zařízení, komerčních prostor nebo jako součást inteligentního domu/bytu.

Konstrukce zařízení se vyrábí v rackové verzi a ve verzi pro umístění do nábytku.

 

Audio System Manager

Audio System Manager je nový modul softwarového ovládacího panelu z naší produkce. Modul slouží k monitorování stavu audio systému a k managementu (řízení) jednotlivých audio periferií, zejména zesliovačů. Management probíhá pomocí interní komunikace audio systému LUXART, nazvané "LUXNET".

manager audio

Ovládací aplikace pro MULTITUNER MT4L

FM MULTITUNER MT4L je určený pro vícezónové ozvučení. Zařízení je k dostání v provedeních až se čtyřmi nezávislými tunerovými jednotkami. LUXART-electronics Vám nyní nabízí i samostatnou ovládací aplikaci k tomuto tuneru. Ovládání probíhá pomocí TCP/IP protokolu.

 

Ovládací panel LUXART, ver. "Basic"

Ovládací panel LUXART ve verzi "Basic" je softwarová aplikace, dodávaná jako součást audio přepínače. Aplikace umožňuje z jednoho bodu ovládat nezávisle na sobě jednotlivé výstupy. Konkrétně se jedná o ovládání hlasitostí a o přepínání zdrojů zvukových signálů v jednotlivých zónách objektu. V aplikaci je možné nastavit i několik uživatelů a každému z nich umožnit ovládání určité větve.

 

přihlášení do aplikace

 

prostředí ovládacího panelu

 

požadavky na software:
Operační systém MS Windows 7 (kompatibilní i s Win XP)
MS SQL Server Express (stáhnout)

 

ke stažení: